رد کردن لینک ها

آزمون‌های آزمایشی

دپارتمان آزمون‌های آزمایشی آکادمی 20plus افزون بر آموزش آنلاین زبان انگلیسی و ارائه خدماتی در قالب دپارتمان زبان+، با گردهم‌آوردن تیمی متخصص از اساتید زبان انگلیسی، اقدام به برگزاری آنلاین آزمون‌های آزمایشی زبان کرده است. با استفاده از آزمون آزمایشی،‌ متقاضی می‌تواند شرایط و مدل آزمون اصلی را تجربه کرده و خود را با توجه به شرایط آن ارزیابی نماید، همچنین وی قادر خواهد بود آمادگی لازم را برای شرکت در آزمون بدست آورد و در صورت لزوم مهارت‌های خود را بهبود ببخشد. این آزمون‌ها که به صورت کاملاً آنلاین و غیرحضوری طبق جدول زمانبندی اعلامی در سایت برگزار می‌شوند، با توجه به صرف هزینه کمتر (با توجه به قیمت بالای آزمون‌های اصلی در ایران) گزینه مناسبی برای سنجش مهارت‌ها و توانمندی‌های فرد و تخمین نمره‌نهایی و زمان ثبت‌نام در آزمون اصلی هستند. با شرکت در این آزمون‌ها نحوه زمانبندی آزمون را یاد خواهید گرفت و از الگوی آن مطلع خواهید شد. همچنین استراتژی‌هایی برای شرکت در آزمون نهایی یاد خواهید گرفت. هر چه بیشتر در آزمون‌های آزمایشی شرکت کنید، شانس بیشتری برای یادگیری مدیریت صحیح زمان خود خواهید داشت. افزون بر این، شما می‌توانید در صورت گرفتن نمره پایین یا ضعف در برخی مهارت‌ها به تمرین بیشتر در آن بپردازید. به علاوه با مشکلات و چالش‌هایی که در امتحان واقعی مواجه می‌شوید،‌ روبرو خواهید شد. برای دستیابی به موارد مذکور لازم است که پس از هر آزمون، متقاضی زمانی را صرف تجزیه و تحلیل نمره و اشتباهات خود کرده و هر بخش را به دقت بررسی و سوال و جواب‌ها را دوباره مرور کند؛ بدین ترتیب وی می‌تواند در مهارت‌ها یا توانمندی‌هایی که ضعف دارد زمان بیشتری را صرف و آنها را بهبود ببخشد. از دیگر نکات قابل توجه در مورد آزمون‌های آزمایشی آکادمی 20plus می‌توان به ارائه تصحیح تحلیلی کامل دو مهارت گفتاری (Speaking) و نوشتاری (Writing) آزمون‌ها به داوطلب علاوه بر اعلام نمره هر مهارت، اشاره کرد.

معیار سنجش دانش زبانی شما در سطح جهانی، نمره کسب‌شده توسط شما در آزمون‌های بین‌المللی زبان است؛ پس لازم است تا با آگاهی قبلی در آزمون خود شرکت کنید!!

آزمون‌ آزمایشی آنلاین تافل

TOEFL Mock Test

برگزاری آنلاین و تصحیح کاملاً تخصصی آزمون آزمایشی تافل بر اساس استانداردهای برگزاری، تصحیح و اعلام نتایج آزمون اصلی

اطلاعات بیشتر

آزمون‌ آزمایشی آنلاین آیلتس آکادمیک

IELTS Academic Mock Test

برگزاری آنلاین و تصحیح کاملاً تخصصی آزمون آزمایشی آیلتس بر اساس استانداردهای برگزاری، تصحیح و اعلام نتایج آزمون اصلی

اطلاعات بیشتر

آزمون‌ آزمایشی آنلاین آیلتس جنرال

IELTS General Mock Test

برگزاری آنلاین و تصحیح کاملاً تخصصی آزمون آزمایشی آیلتس بر اساس استانداردهای برگزاری، تصحیح و اعلام نتایج آزمون اصلی

اطلاعات بیشتر

آزمون‌ آزمایشی آنلاین جی‌آرای جنرال

GRE General Mock Test

برگزاری آنلاین و تصحیح کاملاً تخصصی آزمون آزمایشی جی‌آرای بر اساس استانداردهای برگزاری، تصحیح و اعلام نتایج آزمون اصلی

اطلاعات بیشتر

آزمون‌ آزمایشی آنلاین ام‌اس‌آر‌تی

MSRT Mock Test

برگزاری آنلاین و تصحیح کاملاً تخصصی آزمون آزمایشی ام‌اس‌آر‌تی بر اساس استانداردهای برگزاری، تصحیح و اعلام نتایج آزمون اصلی

اطلاعات بیشتر

آزمون‌ آزمایشی آنلاین ای‌پی‌تی

EPT Mock Test

برگزاری آنلاین و تصحیح کاملاً تخصصی آزمون آزمایشی ای‌پی‌تی بر اساس استانداردهای برگزاری، تصحیح و اعلام نتایج آزمون اصلی

اطلاعات بیشتر
بازگشت به بالای صفحه