رد کردن لینک ها

زبان‌های خارجی

دوره‌های انگلیسی

مشارکت تیم‌های فنی در حوزه‌های مختلف و واحد خلاقیت و نوآوری «‌آکادمی هوشمند 20plus»‌، منتج به طراحی و پیاده‌سازی اولین پلتفرم آنلاین و انحصاری برای زندگی در زبان که تحت عنوان داشبورد اختصاصی به صورت آنلاین، همیشه و همه جا در اختیار شماست و پس از عضویت در این قسمت می‌توانید ضمن آشنایی بیشتر با این پلتفرم، از امکانات خاص آن استفاده کنید. در این قسمت، دوره‌های فراگیری زبان در ۶ سطح مختلف تحت استاندارد جهانی انجمن Track Test می‌باشد که در اتحادیه اروپا به عنوان مرجع سطح‌بندی مشترک تمام زبان‌ها و همچنین به عنوان یک استاندارد جهانی برای رتبه‌بندی مهارت زبان فردی، توسط تمام نهادهای بین‌المللی پذیرفته شده است. در این دوره‌ها شما مجموعاً با بیش از ۱۸۰ پادکست با محوریت داستان و بر پایه ساختارهای مکالمه‌ای کاربردی و روزمره، مواجه خواهید شد. تمامی پادکست‌ها و محتوای اصلی دوره‌ها، بر اساس تلفیق هوشمندانه از متد‌های اختصاصی تیم فنی 20‌plus و روش پیمزلر و کتاب‌های آکسفورد و کمبریج تهیه و تدوین شده تا منتخبی از برترین شیوه‌های یادگیری زبان انگلیسی در دنیا باشد. همچنین به منظور یادگیری مطالب در بالاترین حد ممکن تمامی امکانات و برنامه‌های زمانبندی پنل با استفاده از تکنیک جعبه لایتنر و قاعده منحنی فراموشی اِبینگ هاووس طراحی شده است. پس از خرید دوره شما یک همراه اختصاصی خواهید داشت که در تمام مراحل دوره در کنار شماست تا همه چیز به درستی پیش برود و چیزی از قلم نیوفتد و همچنین پشتیبان‌های فنی ما نیز کلیه این مراحل را با شما همراه خواهند بود؛ ضمناً شما با رفتن به قسمت جزئیات هر یک از ۶ سطح می توانید به اطلاعات بیشتری راجع به محتویات آن دست پیدا کنید.

ما برای نوشتن یک متن شاید چندین ساعت وقت داشته باشیم، اما برای صحبت کردن فقط چندین ثانیه!

Beginner Level

پس از پایان این دوره شما می‌توانید از اصطلاحات اولیه روزمره و عبارات بسیار اساسی برای برآورده کردن نیازهای پایه خود استفاده کرده و همچنین خود و دیگران را معرفی کنید.

اطلاعات بیشتر

Elementary Level

پس از پایان این دوره شما می‌توانید جملات و عبارات پرکاربرد مرتبط با موقعیت‌های روزمره مثل اطلاعات شخصی، خرید، تفریحات و اشتغال را درک کرده و با دوستانتان صحبت کنید.

اطلاعات بیشتر

Pre-Intermediate Level

پس از پایان این دوره شما می‌توانید شنیده‌ها، خوانده‌ها و عبارات روزمره محیط اطراف را درک کرده و متنی ساده و منسجم در موضوعات مورد علاقه خود بنویسید.

اطلاعات بیشتر

Intermediate Level

پس از پایان این دوره شما می‌توانید مفهوم اصلی متون پیچیده را در انواع موضوعات خاص و یا انتزاعی، از جمله مباحث فنی و تخصصی، درک کنید.

اطلاعات بیشتر

Upper-Intermediate Level

پس از پایان این دوره شما می‌توانید بسیاری از متون طولانی و دشوار را درک کرده و همچنین منظور خود را به صورت واضح، روان، با حضور ذهن و بدون اشکال بیان کنید.

اطلاعات بیشتر

Advanced Level

پس از پایان این دوره شما می‌توانید از تکلم در زبان جدید نهایت لذت را ببرید؛ پس قدم آخر را محکم بردارید، چرا که اینجا نقطه شروع ارتباطات شما در سطح جهانیست.

اطلاعات بیشتر

مسیر یادگیری زبان انگلیسی در 20plus

۱

پنل کاربری خود را فعال کنید.

با مراجعه به این لینک می توانید پس از عضویت در سایت پنل اختصاصی خود را داشته باشید.

۲

سطح خود را تعیین کنید.

بعد از ورود به پنل کاربری، این امکان را دارید تا به صورت رایگان سطح زبان خود را بسنجید.

۳

دوره مناسب را انتخاب و خریداری نمایید.

با توجه به نتیجه آزمون تعیین سطح می‌توانید دوره مناسب خود را انتخاب، و پس از آن مراحل خرید را طی نمایید.

۴

برنامه مخصوص به خود را دریافت کنید.

در این مرحله یک همراه اختصاصی از طریق پنل برای شما تعیین می‌شود، تا ضمن ارتباط با شما در کل دوره، برنامه مورد نیازتان را تعیین کند تا فرآیند یادگیری به درستی پیش برود.

۵

پادکست‌های خود را گوش کنید.

بر طبق برنامه یادگیری که در مرحله قبل دریافت کردیدُ شروع به گوش دادن به پادکست‌ها کنید؛ همراه اختصاصی در این مسیر کنار شما خواهد کرد.

۶

برای تقویت بیشتر تمرین‌ها را انجام دهید.

به ازای هر پادکست چند تمرین کاربردی طراحی و در پنل برای شما قرار داده شده، تا پس از انجام آنها و ارسال برای همراه خود، به تثبیت یادگیری در ذهنتان کمک کنید.

۷

با همراه اختصاصی خود مکالمه کنید.

در پایان هر هفته زمان مکالمه تصویری و آنلاین شما با همراه اختصاصی‌تان خواهد بود تا هر اصطلاح و مطلبی که فرا گرفتید، در یک فضای واقعی از آن استفاده کنید و از بروز مهارت‌های جدید خود لذت ببرید.

۸

با پشتیبان خود در تماس باشید.

در کل فرآیندهای دوره، شما هر دغدغه یا مسئله ای در خصوص استفاده از دوره، پنل و یا تعامل با همراه اختصاصی خود داشتید، می‌توانید آن را با پیشتیبان مطرح کنید.

۹

در مکالمه پایان دوره خود را ارزیابی کنید.

در انتهای دوره به منظور ارزیابی دقیق مراحل و میزان پیشرفت در فرآیند یادگیری زبان، مکالمه‌ای با همراه اختصاصی خود خواهید داشت، تا در صورت لزوم برای رسیدن به نتیجه دلخواه و رضایت‌بخش به شما کمک کنند.

بازگشت به بالای صفحه