رد کردن لینک ها

زبان های خارجی

دوره های انگلیسی

مشارکت تیم های فنی در حوزه های مختلف و واحد خلاقیت و نوآوری « آکادمی هوشمند 20plus » ، منتج به طراحی و پیاده سازی اولین پلتفرم آنلاین و انحصاری برای زندگی در زبان که تحت عنوان داشبورد اختصاصی بصورت آنلاین، همیشه و همه جا در اختیار شماست و پس از عضویت در این قسمت می توانید ضمن آشنایی بیشتر با این پلتفرم از امکانات خاص آن استفاده کنید. در این قسمت دوره های فراگیری زبان در 6 سطح مختلف تحت استاندارد جهانی انجمن Track Test می باشد، که در اتحادیه اروپا به عنوان مرجع سطح بندی مشترک تمام زبان ها و همچنین به عنوان یک استاندارد جهانی برای رتبه بندی مهارت زبان فردی، توسط تمام نهادهای بین المللی پذیرفته شده است.

در این دوره ها شما مجموعاً با بیش از 180 پادکست با محوریت داستان و بر پایه ساختارهای مکالمه ای کاربردی و روزمره ، مواجه خواهید شد .
تمامی پادکست ها و محتوای اصلی دوره ها بر اساس تلفیق هوشمندانه از متد های اختصاصی تیم فنی 20 پلاس و : روش پیمزلر، کتاب های آکسفورد و کمبریج تهیه و تدوین شده تا منتخبی از برترین شیوه های یادگیری زبان انگلیسی در دنیا باشد. همچنین به منظور یادگیری مطالب در بالاترین حد ممکن تمامی امکانات و برنامه های زمانبندی پنل با استفاده از تکنیک جعبه لایتنر و قاعده منحنی فراموشی اِبینگ هاووس طراحی شده .

پس از خرید دوره شما یک همراه اختصاصی خواهید داشت که در تمام مراحل دوره در کنار شماست تا همه چیز به درستی پیش برود و چیزی از قلم نیوفتد و همچنین پشتیبان های فنی ما نیز کلیه این مراحل را با شما همراه خواهند بود، ضمناً شما با رفتن به قسمت جزئیات هر یک از 6 سطح می توانید به اطلاعات بیشتری راجع به محتویات آن دست پیدا کنید .

ما برای نوشتن یک متن شاید چندین ساعت وقت داشته باشیم، اما برای صحبت کردن فقط چندین ثانیه !

Beginner Level

اینجا قراره در فضایی دوستانه، همراه با تعاملی سازنده، در خلال یک مسیر هیجان انگیز، با هم در زبانی جدید زندگی کنیم.
ما در این سطح، بنا به ضرورت، از ابتدایی ترین عبارات کلیدی و ساختارهای مکالمه ای برای آماده سازی و پیشروی سریع تر شما در فرآیند درک زبان جدید استفاده کردیم.

اطلاعات بیشتر

Elementary Level

در این قسمت شما با پادکست های داستان محور مواجه می شوید و همچنان تکنیک تکرارهای هدفمند در قالب مکالمات روزمره به کمک شما خواهد آمد.
در این سطح می آموزید تا درست گوش کنید ، درست حرف بزنید و بی وقفه از زندگی در زبان جدید لذت ببرید . : )

اطلاعات بیشتر

Pre-Intermediate Level

بجای گرفتار شدن در چرخه های تکراری و معیوب آموزش، لازمه تا به ما و تصمیم خود برای زندگی در یک زبان اعتماد کنید . . .
اینجا شما مسیر اختصاصی خود را خواهید داشت، و برای ادراک درست زبان جدید باید به خودتان فرصت بیشتری دهید .

اطلاعات بیشتر

Intermediate Level

در این سطح پادکست ها با هدف حفظِ جهتِ درست و اصلاح نگرش های قدیمی برای یادگیری، طراحی و تولید شده اند، و اما در نتیجه گوش دادن به آنها و تعامل با همراه اختصاصی خود در کل دوره، عبارات و ساختارهای مکالمه ای در ذهن شما تثبیت خواهد شد. شما در این دوره می توانید لذتِ بکار بردن اصطلاحات جدید را در زندگی روزمره خود تجربه کنید : )

اطلاعات بیشتر

Upper-Intermediate Level

در دوره های قبل عبارات و ساختارهای مکالمه ای را شناختید، آنها را درک کردید و بسیار از آنها استفاده کردید. در حقیقت هدف از این دوره، علاوه بر ادامه فراگیری اصطلاحات جدید، تسلط بر همه آنچه تا به امروز یاد گرفتید است، تا همچنان تجربه زندگی کردن در زبان جدید در شما زنده باشد .

اطلاعات بیشتر

Advanced Level

قدم آخر را محکم بردارید و از تکلم در زبان جدید نهایت لذت را ببرید. : )
اینجا نقطه شروع ارتباطات شما در سطح جهانیست . . .

اطلاعات بیشتر

مسیر یادگیری زبان انگلیسی در 20 پلاس

1

پنل کاربری خود را فعال کنید

با مراجعه به این لینک می توانید پس از عضویت در سایت پنل اختصاصی خود را داشته باشید

2

سطح خود را تعیین کنید

بعد از ورود به پنل کاربری، این امکان را دارید تا به صورت رایگان سطح زبان خود را بسنجید

3

دوره مورد نظر را انتخاب و خریداری نمایید

با توجه به نتیجه آزمون تعیین سطح می توانید دوره مناسب خود را انتخاب، و پس از آن مراحل خرید را طی نمایید.

4

برنامه مخصوص به خود را دریافت کنید

در این مرحله یک همراه اختصاصی از طریق پنل برای شما تعیین می شود، تا ضمن ارتباط با شما در کل دوره، برنامه مورد نیازتان را تعیین کند تا فرآیند یادگیری به درستی پیش برود.

5

پادکست های خود را گوش کنید

بر طبق برنامه یادگیری که در مرحله قبل دریافت کردید شروع به گوش دادن به پادکست ها کنید، همراه اختصاصی در این مسیر کنار شما خواهد کرد.

6

برای تقویت بیشتر تمرین ها را انجام دهید

به ازای هر پادکست چند تمرین کاربردی طراحی، و در پنل برای شما قرار داده شده، تا پس از انجام آن ها و ارسال برای همراه خود، به تثبیت یادگیری در ذهنتان کمک کنید.

7

با همراه اختصاصی خود مکالمه کنید

در پایان هر هفته زمان مکالمه تصویری و آنلاین شما با همراه اختصاصی تان خواهد بود، تا هر اصطلاح و مطلبی که فرا گرفتید، در یک فضای واقعی از آن استفاده کنید و از بروز مهارت های جدید خود لذت ببرید.

8

با پشتیبان خود در تماس باشید

در کل فرآیندهای دوره، شما هر دغدغه یا مسئله ای در خصوص استفاده از دوره،پنل یا تعامل با همراه اختصاصی خود داشتید می توانید آن را با پیشتیبان مطرح کنید

9

در مکالمه پایان دوره خود را ارزیابی کنید

در انتهای دوره به منظور ارزیابی دقیق مراحل و میزان پیشرفت در فرآیند یادگیری زبان، مکالمه ای با همراه اختصاصی خود خواهید داشت، تا در صورت لزوم برای رسیدن به نتیجه دلخواه و رضایت بخش به شما کمک کنند.

بازگشت به بالای صفحه