رد کردن لینک ها

زبـــــــــــــان+

مشاوره و برنامه‌ریزی خصوصی اپلای
Apply Private Counseling

پاسخ به سوالات، رفع ابهامات و برنامه‌ریزی گام‌به‌گام تخصصی و شخصی مراحل اخذ پذیرش تحصیلی و آماده‌سازی فرد جهت اپلای

اهمیت مشاوره در روند اخذ پذیرش

همان‌طور که می‌دانید فرآیند اپلای و اخذ پذیرش تحصیلی مسیری بسیار طولانی و زمان‌بر است که گاهاً حداقل یک سال شما را درگیر خود خواهد کرد. بنابراین اگر اطلاعات کافی در این زمینه نداشته باشید نه‌تنها زمان و هزینه زیادی از دست خواهید داد، بلکه ممکن است به ‌طور کامل از مسیر آرزوهای خود منحرف شوید. برخی به ‌اشتباه تصور می‌کنند که داشتن رزومه تحصیلی مناسب به ‌تنهایی برای موفقیت در اپلای کافی است؛ اما تجربه ثابت کرده است که انجام صحیح و به موقع فرآیند اپلای در موفقیت حرف اول را می‌زند؛ در نتیجه مشورت با افراد آگاه در این زمینه می‌تواند این مسیر را برای شما بسیار هموار سازد و شما را به اهداف خود نزدیک‌تر کند.

ویژگی­ های یک مشاوره اپلای حرفه‌ای

برخی فکر می‌کنند که با مشورت با افرادی که در حال تحصیل در خارج از ایران هستند، می‌توانند در فرآیند اپلای خود موفق شوند؛ این موضوع در مواردی محدود می‌تواند کارآمد باشد؛ اما در بیشتر مواقع نمی‌تواند تضمینی بر موفقیت صددرصدی باشد؛ چراکه چالش‌های پیش‌روی متقاضیان در فرآیند اپلای بسیار گسترده و متوع است و شما در این زمینه باید از افرادی کمک بگیرید که تجربه چندساله در این زمینه داشته باشند تا بتوانند شما را به درستی راهنمایی کنند. در یک مشاوره حرفه‌ای پذیرش تحصیلی، گروه مشاوره از ابتدا تا انتهای راه با شما هستند و برای تک‌به‌تک مراحل اپلای شما برنامه‌ریزی دقیقی ارائه خواهند داد.

موضوعات مورد بحث در مشاوره اخذ پذیرش

اساساً یک مشاور زمانی می‌تواند متقاضی را به شکلی مطلوب در فرآیند اپلای خود راهنمایی کند که ابتدا از رزومه فرد و همچنین خواسته‌ها و اهداف وی به طور کامل مطلع باشد. پس از آن، از آنجایی که عامل زمان یکی از تعیین‌کننده‌ترین عوامل مؤثر بر فرآیند اپلای و اخذ پذیرش تحصیلی است، مشاوره مطلوب حتماً می‌بایست با برنامه‌ریزی گام‌به‌گام همراه شود. حال با توجه به گام‌های برنامه‌ریزی‌شده در بخش پیشین، مشاور می‌بایست متقاضی را در به انجام رساندن تمامی مراحل پشتیبانی نماید. در نهایت می‌توان اظهار داشت که شما در طی این مشاوره می‌توانید پاسخ تمام سؤالات کلی و جزئی خود را پیدا کنید و با کمک گرفتن از یک گروه مجرب، راه رسیدن به پذیرش در رشته و دانشگاه مورد نظر خود را هموار سازید.

خدمات ما

به زودی …

بازگشت به بالای صفحه