رد کردن لینک ها

زبـــــــــــــان+

مصاحبه اسکایپ آزمایشی
Mock Skype Interview

آماده‌سازی فرد برای انجام مصاحبه با اساتید توسط شبیه‌سازی یک مصاحبه اسکایپی استاندارد آکادمیک واقعی و بررسی بایدها و نبایدهای آن

اهمیت مصاحبه آنلاین در روند اخذ پذیرش

وقتی برای گرفتن پذیرش با استادی ارتباط می‌گیرید یا در دانشگاهی فرم پذیرش پر می‌کنید، احتمال زیادی وجود دارد که استاد یا تیمی از کمیته پذیرش دانشگاه مورد نظر بخواهند در یک مصاحبه آنلاین از طریق اسکایپ شما را بیشتر ارزیابی کنند و صحت ادعاهای موجود در رزومه و انگیزه‌نامه شما را بررسی کنند. بنابراین سرنوشت اپلای و اخذ پذیرش شما به شدت به این مصاحبه اسکایپی گره خورده است و در صورتی که بخواهید شانس گرفتن پذیرش خودتان را بالا ببرید، باید بتوانید به‌خوبی از پس آن برآیید.

ویژگی­های یک مصاحبه آنلاین حرفه‌ای

صرف نظر از اینکه مصاحبه را برای به‌دست آوردن چه موقعیتی (تحصیلی، کاری یا …) انجام ‌می‌دهید، بسیار مهم است که بتوانید طرف مقابل خود را در مصاحبه آنلاین اسکایپی تحت تاثیر قرار دهید. دستیابی به این مهم در ابتدا به محتوای صحبت‌های شما و کیفیت پاسخ‌های شما بستگی دارد، اما برای انجام هرچه بهتر مصاحبه و رسیدن به مقصود، باید از تمام روش‌های فنی این نوع از مصاحبه باخبر بوده و با ترفندهای ثمربخش آن (مثل پیش بینی سوال های احتمالی، نحوه نشستن جلوی وبکم، جهت نور، رنگ پس‌زمینه، نحوه نگاه کردن شما به وبکم و …) از قبل آشنا شوید.

موضوعات مورد بحث در مصاحبه آنلاین

در مصاحبه آنلاین، استاد ممکن است اهداف مختلفی را دنبال کند. اولاً اینکه با خود شما آشنا شود و ببیند آیا آن کسی که ادعا می‌کردید هستید یا خیر. شاید بخواهد شما را در مورد زمینه تحقیقاتی که برایش اپلای کرده‌اید محک بزند. مثلاً اگر گفته‌اید من بر زبان برنامه‌نویسی فرترن تسلط کامل دارم، امکان دارد استاد چنین چیزی را به نحوی تست کند. هر چند در مجموع اغلب سوال‌ها در مورد پیش‌زمینه تحصیلی شما خواهد بود، اما گاهی استادها یا کمیته پذیرش در مورد زندگی شخصی، اهداف کوتاه‌مدت و برنامه بلند‌مدت شما هم سوالاتی می‌پرسند.

خدمات ما

به زودی …

بازگشت به بالای صفحه