رد کردن لینک ها

زبـــــــــــــان+

وبسایت آکادمیک شخصی Personal Academic Website

طراحی کاملاً تخصصی وبسایت آکادمیک شخصی بر اساس استانداردهای جهانی و تولید و بارگذاری محتواهای مورد نیاز

لزوم داشتن وبسایت آکادمیک شخصی

با افزایش متقاضیان در سال های اخیر، تعداد ایمیل‌های ارسالی به اساتید کثرت یافته و بسیاری از اساتید، فرصتی برای مطالعه دقیق همه رزومه‌ها نخواهند داشت. از این رو داشتن یک وبسایت آکادمیک شخصی برای توضیح بیشتر در مورد سوابق خود بسیار تاثیرگذار خواهد بود. از طرف دیگر، در رزومه حرفه‌ای آکادمیک که برای اپلای به کار برده می شود، امکان اضافه نمودن تصاویری از فعالیت‌های انجام‌شده توسط متقاضی، فیلم‌های کوتاه این فعالیت‌ها و همچنین جزئیات بیشتر آنها به همراه ارائه کارهای تحقیقاتی، شبیه‌سازی‌ها و … همراه هم امکان‌پذیر نمی‌باشد. از این رو، تنها روشی که می‌توانید تمامی افتخارات و فعالیت‌های خود را به نمایش بگذارید، استفاده از یک وبسایت آکادمیک شخصی حرفه‌ای است.

ویژگی ­های یک وبسایت آکادمیک شخصی حرفه‌ای

داشتن یک وبسایت شخصی، متقاضی را فردی منظم‌ و حرفه‌ای‌ در منظر اساتید نشان می‌دهد. بنابراین علاوه بر تاثیر مثبت بر روی رزومه، شما را نیز فردی حرفه‌ای‌تر نشان می دهد. اما باید در نظر گرفت زمانی وبسایت حرفه‌ای بوده تأثیر مثبت را می‌گذارد که آکادمیک و غیرفانتزی باشد. استفاده از سایت‌های فانتزی که غالباً با ساختارهای آماده مخصوص کسب‌و‌کارهای آنلاین ساخته می‌شود اصلاً توصیه نمی‌شود. به واقع در یک وبسایت آکادمیک شخصی حرفه‌ای، هر عنوان داخل رزومه شما به یکی از صفحات وبسایت لینک شده است و استاد می‌تواند با کلیک بر روی هر عنوان به وبسایت مراجعه کرده و از جزئیات آن مطلع شود.

بایدها و نبایدهای وبسایت آکادمیک شخصی

مهمترین مسئله ای که در یک وبسایت آکادمیک شخصی حائز اهمیت است، قالب و گرافیک زیبا و جذاب سایت می‌باشد. گرافیک و قالب وبسایت شخصی باید با توجه به روحیات، تخصص‌ها و اهدافی باشد که فرد مطابق با آنها درخواست طراحی خود را داده است. شکل قالب می‌تواند مبتنی بر عکس فرد و یا زمینه کاری وی باشد. نمایش مناسب وبسایت شما در موبایل و تبلت، انعطاف‌پذیری وبسایت و قابلیت مدیریت هوشمند آن از جمله بایدها و نبایدهای یک وبسایت آکادمیک شخصی است.

خدمات ما

به زودی …

بازگشت به بالای صفحه