آموزش زبان عمومی

دوره‌های آموزش زبان 20plus به شما کمک میکنند تا با گوش دادن به پادکست‌های داستان محور، در کمترین زمان، زبان انگلیسی رو درک کنید به انگلیسی صحبت کنید.
Home-7-Market-Research-Image

تعیین سطح رایگان

شما می‌توانید با استفاده از آزمون تعیین سطح رایگان ما، سطح کنونی زبان خود را تعیین کرده و برای شروع یادگیری زبان، متناسب با این سطح، اقدام کنید.
Home-7-Digital-Marketing-Image

پادکست‌های اختصاصی

پادکست‌های داستان محور ما به شما کمک خواهد کرد که با فهم کلمات، عبارات، گرامر و... در قالب داستان و مکالمه، به فهمی دقیق، عمیق و ماندگار نسبت به این مطالب دست پیدا کنید.
Home-7-Email-Research-Image

کلاس‌ با اساتید

علاوه بر پادکست‌ها و تمرین‌های هر دوره، شما در کلاس با استاد مورد نظر خود، مطالب را تمرین، مرور و رفع اشکال خواهید کرد تا این یادگیری بدون ایراد و به صورت دقیق تثبیت شود.
Home-7-Skilled-Image

معرفی ویژگی‌های دوره‌های مختلف زبان عمومی

دوره‌های زبان عمومی ما در دو نوع فشرده و غیر فشرده و در 5 سطح مبتدی تا پیشرفته تعریف شده است و هر دوره شامل موارد زیر می‌ باشد.

پادکست

15 فایل صوتی (پادکست) داستان محور و شبیه سازی شده در محیط واقعی با الهام از اتفاقات روزمره (مدت تقریبی هر پادکست 20 دقیقه)

جعبه لایتنر

مرور هدفمند با استفاده از تکنیک تکرار برای تثبیت مفاهیم آموزش داده شده و نوتیفیکیشن های برنامه ریزی شده برای هر پادکست.

جلسات
  • 6 جلسه 55 دقیقه‌ای تمرین مکالمه تصویری با استاد خصوصی.
تمرین و کارنامه

5 تمرین رایتینگ و 15 تا 20 تمرین اسپیکینگ به همراه ارائه ی گواهی پایان دوره.

علاوه بر این‌ها، پادکست اول همه‌ی دوره‌ها رایگان بوده و پیش از خرید دوره، قابل استفاده است.

دوره خصوصی بزرگسالان

دوره گروهی بزرگسالان

چرا دوره‌های زبان عمومی 20plus؟

در این دوره‌ها، با استفاده از اصلی‌ترین منابع آموزش زبان، لیستی از مهمترین مواردی که زبان آموز برای یادگیری زبان نیاز دارد، گردآوری شده است. این موارد به شما کمک خواهد کرد که یادگیری زبان را از طریق شنیدن و صحبت کردن بیاموزید و این یعنی یادگیری زبان انگلیسی مانند یادگیری زبان مادری! در این روش، مثل روش‌های آموزش زبان سنتی، شما ابتدا با گرامر و املای کلمات آشنا نمی‌شوید؛ بلکه ابتدا با کاربرد و معانی آشنا می‌شوید و این یادگیری گرامر و املا و موارد دیگر را بسیار آسان‌تر می‌کند.

سطح‌بندی دوره‌های زبان عمومی بزرگسال

Home-7-Search-Engine-Optimization-Image
سطح Beginner

با گذراندن این دوره شما می‌توانید از اصطلاحات اولیه روزمره و عبارات بسیار اساسی برای برآورده کردن نیازهای پایه خود استفاده کرده و همچنین خود و دیگران را معرفی کنید.

Home-7-Link-Building-Service-Image
سطح Elementary

با گذراندن این دوره شما می‌توانید جملات و عبارات پرکاربرد مرتبط با موقعیت‌های روزمره مثل اطلاعات شخصی، خرید، تفریحات و اشتغال را درک کرده و با دوستانتان صحبت کنید.

Home-7-Content-Marketing-Image
Home-7-Real-Time-Analytics-Image
سطح Pre-Intermediate

با گذراندن این دوره شما می‌توانید شنیده‌ها، خوانده‌ها و عبارات روزمره محیط اطراف را درک کرده و متنی ساده و منسجم در موضوعات مورد علاقه خود بنویسید.

Home-7-Content-Marketing-Image
سطح Intermediate

با گذراندن این دوره شما می‌توانید مفهوم اصلی متون پیچیده را در انواع موضوعات خاص و یا انتزاعی، از جمله مباحث فنی و تخصصی، درک کنید.

Home-7-Content-Marketing-Image
سطح Upper-Intermediate

با گذراندن این دوره شما می‌توانید بسیاری از متون طولانی و دشوار را درک کرده و همچنین منظور خود را به صورت واضح، روان، با حضور ذهن و بدون اشکال بیان کنید.

برای ثبت نام لینک زیر را کلیک کنید