دوره های رایگان آکادمی 20plus

چرا تا به حال نتونستیم زبان را یاد بگیریم؟

دوستان عزیز، این رو بدونید که بهترین شیوه یادگیری هر زبانی، درک و لمس آن زبان است، نه صرفا یادگیری قوانین جمله سازی و گرامر.

از شما خواهش میکنیم یک بار دیگر متن بالا را بخونید.

تمام مدت موضوع همین بوده. ما باید زبان را به شیوه طبیعی آن فرا میگرفتیم. به ساده ترین شکل. دقیقا همان طور که مردم دنیا زبان های اول خودشون رو یاد گرفتند.

یادگیری گرامر خسته کننده است. کاربردی نیست. بهترین شیوه یادگیری هر زبانی، درک و لمس آن زبان است، نه یادگیری قوانین جمله سازی. درک یک زبان از یادگیری قواعد آن بسیار مهم تره. اغلب شیوه های سنتی و تمرکز بر گرامر و دستور زبان جهت آموزش زبان ها، فقط باعث طولانی شدن فرآیند صحبت کردن به آن زبان شده.

نکته طلایی اینجاست!

ما باید فضای یادگیری طبیعی زبان را برای خودمان ایجاد کنیم. باید در آن زندگی کنیم. اگر میخوایم انگلیسی صحبت کنیم باید به مکالمات کاملا واقعی گوش کنیم و همان ها را به دفعات تکرار کنیم. دقیقا همانطور که زبان فارسی را درک و لمس کردیم.

آکادمی 20plus موفق شده تجربه جذاب یادگیری زبان انگلیسی به شیوه “ادراک طبیعی” را با بیش از 1000 زبان آموز طی دو سال گذشته با استفاده از پلتفرم اختصاصی خود با موفقیت به اجرا در بیاره.

و حالا، در جهت مسوولیت اجتماعی خود و برای ارتقای سطح زبان هموطنان عزیزمان، تصمیم گرفتیم که یکی از دوره های زبان انگلیسی خودمون را که بر اساس همین شیوه “ادراک طبیعی” طراحی شده با تمام خدماتش و به صورت کاملا رایگان در پنل اختصاصی قرار بدیم.

با ثبت نام در این دوره رایگان،

شما به 10 فایل صوتی

که به جهت درک هرچه بهتر و کاربردی تر زبان انگلیسی ضبط شده اند، دسترسی خواهید داشت. 10 فایل صوتی ای که باید طبق برنامه درسی مشخصی به آن ها گوش بدید. خواهید دید که جملات مهم داستان ها، بعد از مدت چند روز مرور و تکرار، ملکه ذهنتون شده و می تونید در مکالمات خود از آن ها استفاده کنید و لذت صحبت کردن به انگلیسی را خیلی زود تجربه کنید.

در این دوره رایگان،اساتید ما تمامی تمرینات شما را براتون تصحیح میکنند...

تا همزمان با درک ساختارهای مکالمه ای مهم در این دوره، اشتباهات دیگر شما در زبان انگلیسی هم بر طرف شود.

همچنین، این دوره رایگان شامل 10 جلسه کلاس آنلاین آموزشی هم هست که در آن جلسات، استاد زبان انگلیسی رو به شیوه ادراک طبیعی با شما کار میکنه.

این دوره شامل:

  • 10 جلسه کلاس 90 دقیقه ای
  • 3 عدد تمرین نوشتن (Writing)
  • 5 عدد تمرین صحبت کردن (Speaking)
  • 10 عدد فایل صوتی به شیوه اختصاصی ادراک طبیعی.
  • برنامه درسی هدفمند جهت تسلط هرچه بهتر به مکالمه.
اطمینان داریم که بعد از شرکت در این دوره، دروازه جدیدی در یادگیری زبان به رویتان باز می شود. پس لطفا هم خودتان در این دوره ثبت نام کنید، و هم از هر کسی که میشناسید دعوت کنید که او هم بتواند از این فرصت عالی برای ارتقای سطح مکالمه انگلیسی خود به خوبی بهره ببرد.