کسب بالاترین نمره، دقیقاً همان چیزی که میخوای...

با 20plus، شما می‌تونید متناسب با برنامه زمانی و هدف‌گذاری خودتون، دوره‌ی آیلتس را شروع کنید. این دوره‌ها به صورت فشرده و هدفمند طراحی شده‌اند تا در کمترین زمان، بهترین نتیجه را برای شما حاصل کنند.

دوره‌های آیلتس 20plus

Pay-Per-Click-Management-Icon

در این کلاس‌ها به صورت فشرده و هدفمند، شما در کنار استاد خود بر 4 مهارت مورد نیاز در آزمون آیلتس تمرکز خواهید کرد. جهت شروع کلاس های آیلتس، ابتدا تماسی تلفنی با مشاورین متخصص و اساتید آزمون آیلتس برقرار می کنید. اساتید ما در این مکالمه تلفنی، بر اساس شرایط شما، نمره ای که به آن احتیاج دارید، مدت زمانی که تا آزمون فرصت دارید و سطح زبان انگلیسی شما، مناسب ترین کتاب ها و بهترین روند آموزشی را به شما معرفی می کنند.
این دوره ها تخصصی هستند و به هدف ارتقای 4 مهارت اصلی جهت شرکت در آزمون آیلتس برگزار می شوند. فشردگی جلسات و تمرینات زیاد به شما کمک می کند تا در زمانی در حدود 9 ماه، به نمره مورد نظر خود دست پیدا کنید.

Social-Media-Marketing-Icon

این دوره شامل پادکست‌های اختصاصی می‌باشد که به شما کمک می‌کند تا به صورت فشرده، بسیاری از سوالات کوتاه و بلند این بخش از آزمون آیلتس را به صورت واضح، روان، با حضور ذهن و بدون اشکال بیان کنید. این دوره شامل این موارد می‌شود:
- هر نفر یک استاد خصوصی.
- 30 عدد پادکست داستان محور و شبیه‌سازی شده در محیط واقعی، با الهام از اتفاقات روزمره (مدت تقریبی هر پادکست: 20 دقیقه).
- 10 عدد تمرین رایتینگ و 30 عدد تمرین اسپیکینگ.
- تصحیح دقیق تمارین توسط استاد شما.
- 10 جلسه 60 دقیقه‌ای تمرین مکالمه تصویری با استاد خصوصی.
- مرور هدفمند و جعبه لایتنر با نوتیفیکیشن‌های برنامه‌ریزی شده.
- طول هر دوره: 10 هفته.
- پشتیبانی در طول دوره.

برای ثبت نام لینک زیر را کلیک کنید

چرا آزمون آیلتس؟

آز مون آیلتس (IELTS) برگرفته از سرواژگان (International English Language Testing System) و به معنای نظام بین‌المللی ارزشیابی زبان انگلیسی است. این آزمون یکی از معتبرترین آزمون‌های زبان انگلیسی است که در سراسر دنیا برگزار می‌شود. آیلتس در واقع آزمونی بریتانیایی بوده و از این نظر هم ردیف با تافل که یک آزمون آمریکایی است، قرار می‌گیرد. این آزمون توسط دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می‌شود.

این آزمون اعتباری بین‌المللی دارد و هرچند نتیجه آزمون برای مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبانی مانند کانادا، استرالیا و نیوزلند الزامی است؛ اما برای بسیاری از کشورهای غیر انگلیسی زبان نیز معیار مهمی برای امتیازدهی و تأیید پذیرش شما محسوب می‌شود.

اگر شما هم قصد اپلای تحصیلی یا کاری را دارید، آزمون آیلتس به عنوان آزمونی معتبر برای سنجش سطح زبان شما، گزینه‌ی مناسبی است. البته نمره‌ی مورد نیاز و نوع آزمونی که انتخاب می‌کنید (آکادمیک یا عمومی)، به نوع اپلای، هدف شما، کشور مقصد و… بستگی دارد.

مزایای دوره‌های آیلتس 20plus

پادکست‌های مخصوص مهارت speaking

اساتید متخصص و برجسته

زمان‌بندی منعطف کلاس‌ها

تمرکز بر هر 4 مهارت آزمون

دوره‌های فشرده برای بیشترین بازدهی

شبیه‌سازی آزمون در کلاس‌ها