یادگیری زبان انگلیسی کودکان

امروزه یکی از دغدغه های والدین یادگیری زبان انگلیسی برای کودکانشان است. کلی کلاس و کتاب و پیج اینستا و کانال هارو زیرو رو میکنن تا بهترین راه رو برای یادگیری زبان پیدا کنن. از یه جهت خیلی خوبه که والدین نسل الان به کیفیت تحصیل بچه هاشون اهمیت میدن و به مهم بودنه یادگیری زبان انگلیسی از کودکی پی بردن. این پیگیری های والدین بیشتر مواقع باعث سردرگمی بچه ها میشه چون روش های مختلف آموزش و عدم انتخاب مسیر درست بچه هارو از یادگیری دلزده میکنه. ما تو این پست چندتا از بهترین روش های یادگیری زبان کودکان رو بهتون میگیم.

آموزش انگلیسی به کودکان با شعر و آهنگ

آهنگ­‌ها روشی فوق‌العاده برای آموزش لغات جدید زبان انگلیسی به کودکان هستند. بهترین زمان استفاده از آهنگ، پس از معرفی لغات جدید هست. تلاش کنین حتی کودکان خجالتی هم تو خوندن شعر با شما همراهی کنن. برای این منظور، بخشی از آهنگ رو خودتون بخونین و سپس از بچه ها بخواین با خوندن ادامه آهنگ، به شما پاسخ بدن.

آموزش انگلیسی به کودکان با داستان

برای آموزش واژگان جدید به کودکان دبستانی، می­تونین از کتاب داستان استفاده کنین و تصاویر اون ها رو حین خوندن نشون بدبن. به علاوه می­‌تونین از اون ها بخواین  که کتاب داستان انگلیسی مورد علاقه خودشون رو به کلاس بیارن و برای بقیه همکلاسی‌­هاشون بخونن. برای کودکان خردسال، هم­زمان با خوندن کلمات به تصاویر اشاره کنین تا بتونن اون هارو به هم مرتبط کنن. به علاوه بچه ها رو تشویق به مشارکت کنین. به عنوان مثال ، وقتی می­گین  “the red bird”، از اونا بخواین که به پرنده اشاره کنن.یک کتاب رو بارها و بارها بخونین تا کودکان به خوبی تمام واژگان کتاب رو یاد بگیرن.

کودکان را تشویق کنید

توجه داشته باشید که تشویق کردن و دادن انگیزه به کودکان در این سن بسیار مهم است؛ بنابراین سعی کنید در پایان هر جلسه تدریس کودکان را تشویق کنید و به آن‌ها بگویید که عملکردی بسیار عالی داشته‌اند. این باعث می‌شود که آن‌ها از نحوه تدریس شما راضی باشند و برای دفعات دیگر بیشتر به حرف شما گوش دهند. کاری شما در اینجا باید انجام دهید این است که تشویق کردن را به زبان انگلیسی برای آن‌ها بیان کنید، زیرا کودک می‌تواند با نحوه تشویق کردن به زبان انگلیسی آشنا شود.

آموزش زبان به کودکان در آکادمی 20plus

آکادمی 20plus با روش آموزشی منحصر به فرد، حروف زبان انگلیسی رو از طریق یادگیری آوا ها و انجام فعالیت‌های مورد علاقه‌شون به بچه ها آموزش میدن ؛ نه کلاس‌های املا و گرامری خسته کننده. این روش شامل پادکست، کاردستی، داستان و موارد دیگه هم هست.

ما در 20plus با مجرب ترین اساتید یادگیری زبان شما را به عهده می گیریم و به پیشرفت هر چه بیشتر شما در مسیر یادگیری زبان کمک خواهیم کرد. پس فرصت را از دست ندهید و همین حالا با مراجعه به صفحه آموزش زبان کودکان، استاد خود را انتخاب و یادگیری زبان را شروع کنید.