چرا 20plus پادکست محور است؟

تاثیر پادکست در یادگیری زبان

متدها و روش های مختلفی برای یادگیری زبان وجود داره و میخوایم از اهمیت پادکست در یادگیری زبان صحبت کنیم. خب چرا پادکست؟ پادکست چرا تاثیر بیشتری نسبت به بقیه ی روش ها در یادگیری داره؟

میدونیم که زبان خارجی از چهار مهارت اصلی تشکیل شده:

  1. لیسِنینگ Listening|  
  2. اسپیکینگ Speaking |
  3. رایتینگ Writing |
  4. ریدینگ Reading |

وقتی به پادکست گوش میدیم بیشتر مهارت شنیداری یا همون لیسینینگ رو تقویت میکنیم. در درجه ی بعدی باعث افزایش مهارت اسپیکینگ یا همون صحبت کردن میشه البته باید اینو در نظر داشت که پادکست ها باید به صورت تعاملی باشه و مخاطب رو به چالش بکشه که لغات و عبارت هارو تکرار کنه.

گوش دادن به پادکست علاوه بر اینکه دایره ی لغات رو افرایش میده، به صورت غیرمستقیم مهارت نوشتن و خواندن رو هم بالا میبره.  در کنار یادگیری لغات کلی اصطلاحات جدید به همراه تلفظ صحیح کلمات و نکات گرامری هم یاد میگیرین.

حلا که فهمیدیم چقدر پادکست در یادگیری زبان اهمیت داره بیاین تا مسیرشم بهتون بگم!

آکادمی 20plus برهمین مبنا برای یادگیری بهتر، هزینه کمتر و مدت زمان کم در هر سطع و هر رده سنی پادکست هایی تعاملی محور آماده سازی کرده که شما به روش ادراک طبیعی و روزانه فقط با 30دقیقه به راحتی میتوانید به زبان انگلیسی مسلط شوید.

یک راز درباره یادگیری راحت زبان‌ها وجود داره

هرکس که به زبانی صحبت می‌کند، آن را به صورت طبیعی، با حس کردن آن و با تکرار زیاد در موقعیت‌های واقعی زندگی یادگرفته است.

  پس اگه برای یادگیری زبان انگلیسی هم این مراحل را طی کنین، حتماً به نتیجه خواهید رسید و ما دقیقاً همین امکان را براتون فراهم کردیم