یادگیری زبان، به سادگی یادگیری زبان مادری

با روش آموزشی منحصر به‌فرد آکادمی 20plus، کودکان حروف زبان انگلیسی را از طریق یادگیری آوا ها و انجام فعالیت‌های مورد علاقه‌شون یاد می‌گیرند؛ نه کلاس‌های املا و گرامری خسته کننده.

دوره ی Planet

در این دوره کودکان با استفاده از روش های مختلف مانند ویدئو پادکست، داستان، شعر و کاردستی موضوعات متنوع را یاد میگیرند. مثل میوه ها، رنگ ها و... علاوه بر یادگیری کلمات، برای تقویت مکالمه، جملات و سوالات مهم هم در این دوره آموزش داده می شود.


دوره ی Phonics turbo

این دوره مناسب کودکانی است که یک آشنایی کلی با حروف دارند، اما اطلاعاتشان برای ادامه‌ی ترم‌ها کافی نیست. در این دوره کودکان به صورت فشرده، سریع و خلاصه با تمام حروف، کلمات و جملات دوره آشنا می‌شوند، تا به بهترین شکل آمادگی لازم را برای دوره های بعدی کسب کنند.

دوره‌ های Phonics

دوره های phonics شماره 1 و 2 مناسب کودکانی هستند که هیچ آشنایی قبلی با حروف انگلیسی ندارند. در این دوره‌ها کودکان با تمرکز بر آوای حروف، آن‌ها را یاد گرفته و می‌توانند کلمات و جملات را بخوانند و بنویسند. دوره‌‌های فونیکس یک و دو هر یک به ترتیب شامل 21 و 19 فایل ویدیویی می‌باشند. طول هر دوره 10 هفته است.

محصولات دپارتمان کودکان

Blending (ادغام حروف)

در ویدیوهای این بخش، یک داستان کوتاه روایت می‌شود. در این داستان کلماتی استفاده شده اند که از طریق آن ها، صدای حروف به کودکان تدریس می شود.

داستان

در ویدیو های این بخش یک داستان کوتاه روایت می‌شود. در این داستان کلماتی استفاده شده اند که از طریق آن ها، صدای حروف به کودکان تدریس می شود.

کاردستی

در این بخش ساخت انواع کاردستی آموزش داده می‌شود تا رنگ‌ها، اشکال و کلمات مختلف با استفاده از ترکیب حواس مختلف کودک در ذهن او نقش ببندد.

کلاس با استاد

پس از مشاهده‌ی ویدئوها و ثبت اولیه مطالب در ذهن کودکان، با شرکت در کلاس‌های شاد و مفرح، مطالب در ذهن کودکان مرور و تثبیت می‌شود.

محتویات دوره ها

دوره‌های کودک به دو صورت خصوصی و گروهی برگزار می‌شوند. محتوای دوره‌ها، تعداد پادکست‌ها، اصول آموزشی و… در هر دو دوره مشابه است، با این تفاوت که:
1. دوره گروهی مناسب مؤسساتی مانند مدارس و پیش‌دبستانی‌هایی است که قصد دارند آموزش زبان انگلیسی را در موسسه خود برای دانش آموزان اجرا نمایند. دوره‌های خصوصی مناسب افرادی است که مایلند به صورت انفرادی در دوره ها شرکت کنند.
2. دوره‌های خصوصی شامل 10 جلسه کلاس 60 دقیقه ای و هفته ‌ای یک جلسه می باشد.

دوره های کودکان

روش تدریس کودکان

برای ثبت نام لینک زیر را کلیک کنید