امروز یادگیری را شروع کنید

شغل طراحی گرافیک خود را شروع کنید توسط یادگیری دوره های ما

گواهی نامه

نظرات خوبی از مردمی که گرفتند موفقیت در یادگیری دوره های ما

image

به جرات میتونم بگم که بهترین دوره آموزش زبانی رو که میشد، تجربه کردم. مرور ها خیلی خوب و اصولی بودند.  فضای کلاس ها بسیار خوب و انگیزه بخش بود. به طوری که از انگلیسی صحبت کردن توی کلاس ترسی نداشتم.

بهاره مهرآسا
دانشجوی کارشناسی ارشد ساکن ایتالیا
image

به نظرم این مدل کلاس انگیزه بیشتری برای یادگیری زبان دوم میده. تفاوت این کلاس ها با بقیه کلاس ها در این هست که با اصول درست و با راحت ترین راه شما میتونید از جمله های کاربردی انگلیسی استفاده کنید. چون در غالب داستان و دیالوگ طراحی شده اند.

روشنک عجمیان
بازیگر
image

خیلی خوشحالم که بالاخره تونستم با یک روش خوب یادگیری خودم رو وفق بدم. شاید مهمترین ویژگی این کلاس ها برنامه دقیق مرور درس ها و کلاس های کاملا مکالمه محور بود. تجربه خوبی بود.

دکتر شادی احدی فر
روانشناس و بازیگر سینما
image

انقدر که با این کلاس ها ارتباط خوبی برقرار کردم که حد نداره. زمان کلاس کاملا برای مکالمه صرف میشه و از تمام تایم استفاده مفید میشه. پادکست ها بسیار عالی بودند و آدم دوست داره بهشون گوش بده. مدرسین هم همشون حرفه ای و کار بلد هستند. ممنون از آکادمی 20 پلاس.

نیلوفر سعیدی
اینفلوئنسر اینستاگرام
image

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد

سایکو نجران
دانشجو
نکته ها و ترفندهای

آخرین نکات گرافیکی را بخوانید کارشناسان طراح

بارگیری برنامه موبایل

هر چیزی را یاد بگیرید - هر زمان - هر کجا ؛ موبایل / دسک تاپ

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است